ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



cerita yang tak tahu apa nak cerita

Assalamualaikum.
hai korang. haip! ade orang view eh blog ni walau xupdate? siapakah gerangan anda itu? 

btw, nothing much la nak update.memang busy gila sekarang xde masa nak update2 blog ni.

sekarang ni update pun cuti  sem. hewhew. nak habis study dah bulan 5 ni. hm sekejap je masa berlalu kan. keh keh. k bye malas taip . lel.