ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



Peristiwa air hahahaha

So yeah harini buat benda paling bodoh gila dalam hidup. Hahahahaha hakim beli kan air then dah tak habis lepas tu aku buang bawah . Bayang kan lah daripada tingkat 22 .hahahaa bukan satu plastik air tapi dua plastic air. Confident je baling yang first tu. Lepas tu kali kedua aku baling, air tu baru sampai bawah tengok2 uncle guard tu tengok kitaorang kat atas. Hahahahahahahahaha! Lepas tu gelabah semua lari . Gila lawak doh . Sorry uncle guard.  Fawahh janji tak buat lagi .  Nanti fawah habis kan air okey? 😄😄😄😄