ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



nothing much wanna share.

aAssalamualaikum.. hi .. as you know i really busy since study in MSU.

theres many things that i need to do. assignment, quiz, exam blablabla.. so no time for blogging.  :)

so, 2 last weeks aku exam mid sem , for seriously aku tak boleh fokus for economy subject and i dont even know why. so, time exam aku cuba je lah buat entah ape ape aku merepek dalam paper economy aku, *seriously menyerah* then alhamdulilla my result is okay :) lulus.

okay lah nothing much wanna share right? okay bye waslaam