ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



rindu

Assalamualaikum.. hai? Hari ni aku stress gila babi. Tak tahu kenapa . aku jadi xde mood. Rasa nak nangis. Rindu family..aku rasa macam hilang something. Really need my family right now. Papa………mama…….. really miss you.. extremelly missing both of you. Hmm.. kali pertama puasa tiada parents.  Hmpph… rindu… rindu sangat… rasa nak lari balik rumah. Hmmpph… dah lah tengah stress.. aku benci stress doh..seriously. sumpah stress.. sampai aku lari keluar bilik. Tah duduk dalam bilik aku rasa stress sangat. Tak tahu lah kenapa? Haisz. Something wrong with me .stupid la seyh.. seriously. Aku tiada mood untuk bercakap. Ianya berlaku secara tiba-tiba. Entah la? I should sleep but tomorrow I got economics quiz. Huh.. lagi stress bila dengar lagu skinny love. Apa jadah aku dengar lagu ni aku pun tak tahu? Sengal kan aku? Hmmpph.. rasa nak nangis kuat2 biar semua tahu yang aku stress , masalahnya aku stress la .. tak tahu lah .. hmph.. apakah…..nak balik nak balik.. hmmm!!!!!! nak jugak balik :(