ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



little penguin

Assalamualaikum! haa jawab2.. tak jawab dosa tau..hahaha okay okay.. aku tahu yang kau tahu. *apa aku merepek ini..


ni aku nak cerita...haa tak nak tahu? tak ambil kisah? siapa suruh bukak ini blog .....aiyaa...

oh sambung balik., Khey dia punya hobi panggil aku penguin. kejam tak? tapi penguin pun comel what...~

tengok ni...~ hahahaa



farah penguin
gambar ini semua hasil aku google..hahahahha!
okay bai!