ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



malam ini

Assalamualaikum.. hai my dear readers.? hope you are pink of health. :)http://www.smileycodes.info

so, malam ni Khey yang tidur awal. aku kena jadi bodyguard dia kat phone. dia dah tidur. selalunya dia yang teman aku sampai aku tertidur. haha.. harini terbalik..http://www.smileycodes.info

aku paham sebab dia ada kelas esok. mata aku pulak jenis degil tanak tidur awal..haish.. payah jugak hekk.. haha..

bosan nya... agak setiap malam dia mesti bosan kalau aku tidur awal kan?http://www.smileycodes.info hihi *padan muka bbiey *
bosan kan sayang? huwaa.. farah rasa alone sangat. kesian bbiey selalu terpaksa teman haha..

btw, comel sangat model kayu yang khey buat tu..farah suka ..
suka sangat.. its cute, its simple, its beautiful and perfect.just nice the design. aumm~
hope khey berjaya buat ni dengan jayanya..
. i support u..caiyokk2.. ececececeyhh~ hahahahttp://www.smileycodes.info

okay lah thats all for tonight. ops. tonight or morning? its already 2.03 am.hahahahahttp://www.smileycodes.info

okay wasalam