ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



just read ah?

Assalamualaikum.. hai dear readers?
 im just fine today just a little bit headache.

oh wanna share about today story .

pagi tadi pukul 2-3 pagi, my baby musyuk menangis .. dia kata rindu aku .rindu sangat.
dia rindu nak jumpa aku, nak bercakap face to face .. terkejut juga tiba-tiba dia nangis. terlalu rindu eh sayang? hahaaha in sya allah nanti bulan 3 kalau ada masa, kita boleh jumpa :P

i miss you also baby.. hahaha penat tahu pujuk supaya stop menangis. funny sangat bbiey boleh nangis sebab  rindu. haritu farah menangis sebab rindu bbiey, now dia pula yang nangis..

then bangun pagi tadi, aku bersih kan cage Baby Jimmy  then aku buatkan beg untuk dia tidur.

hahaha tengok siap ada lambang huruf J lagi~ J for Jimmy  aumM~




cute kan baby jimmy? hehehe cute macam farah? tahu dah! ahahaha~