ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



maafkan farah sayang?

assalamualaikum. hai dear readers? how are you?

hurm. harini and semalam hubungan aku dengan khalaf sedikit dingin. dia kata aku mula berubah. baca itu message dia :(



 huh.. farah rasa bersalah.. farah tahu bbiey marah.. sebab farah skype dengan andiano kan?
ala.. bbiey dia kawan farah..
then bbiey marah sebab farah tipu kan?
 erm. yela..farah salah. salah sangat.. forgive me sayang?
 promise ta buat lagi :( farah ta tinggalkan bbiey :) swear! i love you sayang. ..
 ops.. terjiwang pulak.

sorry ................

*dah baca blog ni call farah please bbiey?im waiting.