ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



hantu hantu hantu

assalamualaikum.! ehem! hai dear readers... how your days? aumm~

i wanna share uollssss semua pasal semalam. hahaha seriously funny gila.aku dengan khey webcam semalam sampai ke pagi.

tahu tak apa kiteorang menggila? hahaha aku dengan dia pakai bedak sejuk. dia tiru aku..aku pakai then dia nak pakai jugak..
aku dah pakai bedak sejuk baru dia nak menggedik ajak aku webcam. hahahaha... hadoydoydoy.. lawak..  tengok gambar ni




 hahahaha haii ..kami pasangan hantu cina opera...

 first masa mula-mula dia nak pakai
 tengah sapu bedak sejuk hahaha
 hantu dah menjelma...

 hantu opera cina dah start 

 hahaha kelakar..macam cipanzi.hahhaha opsy! sorry bbiey~ its true!

 comel bbiey ni haha
senyum jee~