ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



mood : blank

aaa tak tahu kenapa aku tengah takde perasaan. aku dah putus dengan epul. okay. aku nangis sikit je. aku ta sedih. kenapa dengan aku? aku pun taktahu. nak kata aku suka orang lain? memang takde lah. aku ta contact dengan siape2 pun. aaa pening. k bai~