ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



entah..

aku pun tak tahu apa yang terjadi kat diri aku sejak kebelakangan ni.. aku kurang maki pakwe aku.. tapi setiap apa yang dia cakap, aku jadi cepat sensitive. sentap gila aku. lagi2 bila dia tinggi kan suara.. orang gila pun sentap kowt kalau mcm tu.