ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



huh

Aku memang tengah sakit hati dgn pakwe aku..omg.. dia boleh pergi pasar malam dgn kawan dia? Padahal tadi dia kata dia mengantuk. Aku tak paham lah perangai dia.. serabut aku!dah lah tengah demam setengah mati.! Untung jer tak mati!!!!!!!!!!!!!. Huh~ annoying!