ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



bosan bila dia...?

okay...entry aku pada hari ahad ini adalah... aku sentap bila boyfiee aku buat aku sakit haty..
suare dia jadi kasar bila dia....
  • memandu
  • atas kapal
ohh..masa dia atas kapal.. aku meman malas nak call dia.. sbb kasar sangat.. bila aku cakap "okay la bye.." hahaha nnt dia akan sedar sendiri and cakap elok2.. bagus kan? hahaha ily lah :) <3