ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



seronokk~

wahhH~ lama tak update blog.. yelah last update pun masa birthday aku kan? hahahaseronok sangat study.. smpai tidak ada masa nak ber-blogging.mueheheeh~aku pun taktahu nak update hape.. takde cerita best2 .. ohh! ade 1.. semalam.. haa.. aku malas nak g kenduri kawin..tapi kena paksa dengan papa.. erghh~ sakit aty akuu..aku tak suka pergi rumah org kawin sebab
  • PANAS
  • MAKAN KENA PAKAI TANGAN * KALAU TEMPAT TU TAKDE SUDU
  • RAMAI ORANG
  • BISING*LAGI2 BUDAX KECIK.. MNYAMPAH TOL
  • TAKTAHU NAK BUAT APA KAT SITU
  • AKU TAK SUKA GAUL DGN ORG AQ TAK KENAL.
  • LECEH
  • TAK SEDAP MASAKAN DIA *KADANG2.
  • AIR DIA MESTY ADA TERLALU MANIS OR TAK SEDAP LANGSUNG.
  • ORANG RAMAI SUKA MEMANDANG.*BUKAN AKU PERASAN. TAPI ORG MANG AKAN PANDANG. BOSAN........!
HAHAHA haa.. tu je lahh~ nak tgk muke aku yg badmood kena paksa kan?

hahaaa begitulah rupanya ..wakakai~ okay salam~