ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



BENGANG SAMPAI BUAT AKU NANGIS.!

SYAHIFUL MOKHTAR..kau betul2 buat aku ....... arhhH~! gila! aku benci kau! ape ni!
dan apa nie! dan mcm mne dgn yg nie? tapi yang ni paling hancur hati aku kau buat..gambar ni kan yang kau puji dye seksi dan tergugat iman kau? go to hell! kau pergi lah kt betina nie! sial! dah kau jgn kacau aku!! aku bnci kau!