ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



ohh bosann

aish~ time nie lah dia nak pergi main futsal... boring + bosan. erk? bukan maksud same ker? tak per lah.. sebab dah bosan + boring sangat ,aku edit blog.. my darling dah warning dah jgn call sesiapa.. ahahaha.. kalau aku call, gerenti ngamuk + gaduh itu mmg confirm + wajib.

* jangan tnye npe bnyk pkai simbol + okay~ hahah~ sbb tgh bosan + boring