ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



BATERY H/P ANGRY BIRD? NEW!!

hello peeps! assalamualaikum.. ahakx~ harini aku nak kongsi something new with korang semua semua ni.. pasal batery phone.. korang pun kenal kan batery phone?kalau x kenal kau gi hentak kepala kat dinding.. ni yang terbaru,BATERY PHONE BERCORAK ANGRY BIRDS! wow.. baru kan? mesti aku orang pertama yang bgthu korang kan maklumat nie? haaa.. tengok gambar kt bawah ni.. lawa kan?




ahaha taPi jangan marah.. sebab aku guraw jea..batery tuh milik pakwe aku..dia gi main tampal2 sticker angry birds kt batery phone dia..SETAKAT NI BATERY PHONE MANE2 TAKDE CORAK ANGRY BIRDS :p.. hahhaha kelakar kan? tapi so cute..

dah tuh jer lah..hahaha *JANGAN MARAH OKAYY~ THNX 4 READING :)