ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



tergamak

hmm~ stress.. tergamak kowt abg cakap macam tuh kat fara,,, abang kate nk cari awex lain sebab farah tak nak bukak skype.. sampai hati..sedih giler kowt farah sekarang nie...mentang2 nnt farah tade 3 hari.. hm..suke haty abg lah...hati manusia tak boleh paksa2.. abang pergilah buat apa yang abang nak.farah tak nak halang..bnyak dah air mata farah mengalir.. penat abang tahu.. kadang2 farah tak nak nangis...tp.. air mata nak keluar jugak... tah lah..semakin lama , ababg semakin susah farah nak faham.. farah harap abang happy masa farah tak der nnt..abang jge diri.. kalau ade line nnt farah akan message abang secepat mungkin...