ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



tentang perasaan~

haluu~ salam~
erm..acct,malas nak taip blog sebab tengah kemas barang.. esok dah pergi kl. then 1,2,3 disember terbang ke langkawi.. so memang busy nak kemas baju .. jangan sampai tertinggal benda2 penting sudah..okay.. aku tak de mase nak cerita betapa aku teruja nak gi sna.. sebab ada masalah. argh~ pening..

to my darling..farah tahu..ye lah.. memang bahasa farah terlalu kasar.. i dont know why.. but truely i say that i really love you.. memang farah tahu abang terasa dengan farah sangat2.. sbb farah guna bhasa "kau ,aku" then perkataan "babi, sial, celaka" dan lain2 lagi... arghh! tp......... farah cintakan abg..now... abg mogok and off phone..td.. farah dapat 1 call drpd no rumah.. farah tahu itu no rumah abg kan? sbb farah save haritu.. :) rindu kan farah ker? farah lagi rndu abg.. drpd ptang td kite gaduh... dah 2-3 hari nie gaduh3.. tak penad ker? penat kan? farah sebenarnya tanak abg stress sbb farah tahu nie minggu abg exam.. tp..ttaw lah..

* dah penat taip.. kbye~