ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



TAK TAHU!

aku memang tetibe tade mood lps mandy td..sumpah takde mood..bukan dibuat-buat okay ? hmm
  • hurm..sayang..im sorry.. farah tade niat nk ckp kasar lagi.. tp...td abg pkse fara buat farah ckp kasar kt abg... i know now you hurt with my words..farah sedar mmg kasar ckp dgn abg..sbb pkai "kau n aku"
  • tah lah abg,..minggu nie hari2 kite gaduh.. farah tak tahu salah kat mne.. tp mmg sumpah stress sgt.. i dont know how to say..