ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



miricle!!! thankfull to god! m

dah puas aq nanges 2-3 hari ni..smpai bengkak2 mate aq... meyh aq story kit..
aq puas nangis cari kucing yg aq sayang nieyh..name dye kessy.. astaga... aq sparuh giler jerit name dye... tp tak muncul2.. kalau nk cari kt luar kawasan rumah mmg mustahil...sbb kawasan nie luas.. susah boleh giler kalau carik..aq puas nangis kt my darling (syahiful anak en mokhtar ahakx2) dye agak nyer sabar jer dgr aq nanges.. hahaha tp dye kate dye ske dgr aq nanges...apelahh pelik sgt pakwe aq sowang nie..siap message mama aq agy takowt aq hilang giy cari kessy mlm2.. haiya...wa tarak brani woo mawu kuar drpd pagar rumah... sunyi sangat sini.. then aq nanges kt mama aq ..mama aq kate nk wt cmne.. doa jer... sebelum tidur selawat n panggil name dye... abis air mate aq.. sumpah aq syg giler kessy.. sbb dye kucing yg aktif n comel sgt2.. then pagi tadi aq merengek kt mama aq suruh dye call org yg boleh tengok kucing aq kt mne.. then mama aq bgthu papa..papa kate kt ats bumbung.. makk aiii~ =.=" punyer lahh tinggi bumbung tuh... then ma panjat tembok n pijak kt dahan tuh..sbb dah nmpak kessy...kessy nk turun tp taleyh..sbb dye sakit.. seriously dye tak pernah kurus n tak terurus cm tadi mase aq nmpak dye.. dye saket kowt...sbb dalam minggu nie dye kurang makan ... dye lebih bnyk trmenung... bile aq panggil pun dye wat donno jer..aiyaaa...ape2 pun dye dah selamat... aq pikir dye hilang or mati... sbb haziq dgn my darling pun kate biase nyer mati or org amik..tuh jer sbb dah 2-3 hari tak balik.. thnx to god coz give me chance to meet my baby cat again.. i dont wanna loose kessy..i really love kessy~kan bagus kalau kessy tahu yg aq syg sgt2 kt dye n sanggup habiskan air mate utk dye sepanjang dye takde kt umah..
dear kessy.. kak farah tahu kessy tak paham...tp.. kak farah try jage kessy sebaik mungkin..
mungkin kowang yg tak berminat kucing akan ckp aq nie giler or whatever sbb aq ckp dgn kucing... tp...believe it.. its miricle when you talk with cat... cakap dgn kucing lebih berfaedah .. tak percaya? kowang buat..msty jiwa kowang tenang..thats why aq sgt sgt sgt sgt kt kucing aq..sbb kucing nie memberi kita rezeki..mungkin kowang tak nmpak seperti yg aq nmpak.. tp aku dah nmpak....
sooo....sayangi lah kucing anda :) ehe~