ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



5 APPLE PIE MCDONALD?!!!!!

okay now im really crazy with apple pie... can u imagine i eat apple pie mcd 5 box? in one day? grr... like crazy right? hahhaha mmg sedap giler kowt.. ade al kisah nyer disebalik apple pie aq makan hari ini..

okay~td mama janji balek nk bawak giy jalan2.. sbb dye tahu aq bosan giler dok rumah meracau sowang2 cm giler.. then dye cancel.. drpd pagi aq mintak apple pie from mc donald (only).. then dye otw back tuh aq ingat kan lagy beli apple pie.. beli apple pie.. but... bile dye sampai rumah aq pun tanya "mama where is my apple pie?" hmm dah agak.. mama lupe beli... mama ckp "wait i go buy for u now" hmm aq pun kate "its okay..tomorrow." (dlm keadaan yg bengang). trus aq masuk bilik and nangis kt mr bobo~ hahah bobo itu ape? siape? bobo itu ade lah seekor arnab yg aq jumpe dlm internet.. hahhaa aq panggil pkwe aq cmtuh.dye kate aq nie nanges cm budak kecik.. sbb x dpt apple pie pun nanges..hahaha~. then? pkwe aq msj mama aq suruh belikn aq apple pie sbb aq nanges dah.. then..mama ajak aq keluar beli.. aq merajok n trus tdur.. dlm pukul 6.40 pm td mama kjut aq bgun..tgok2 dye ckp" dah beli.. i buy 3 for you" ahha aq trus senyum n makan..haa... npe 3? awal cerita aq sebut 5 kenn? NAK THU X? AWAL PAGI TADI AQ DAH ORDER MCDONALD DELIVERY... HAHAHAHA~ AQ ORDER APPLE PIE 2~. so...the total is 5~ <3 whaahhahaha bahagia rase.. thnx mama~