ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



im so stress!!

sumpah stress giler #$^!
arghh! wase nak jerit2 sekuat haty biar semua org tahu aq nieyh tgh stress!!
aq ta sengaje kate "bosan" kt MUHAMMAD SYAHIFUL MOKHTAR!
then dye trus merajok... aq ta trus call sbb trputus..aq tgh download lagu "BIAR JIWA"
tp... biler aq call balek..masing2 bad modd trus..
aq still wat DONNO. tp dlm haty n jiwe aq nie stress sgt2..
then aq tgk tutorial ashmina at youtube utk hilang kan stress... tapi...tak hilang stress..malah tambah lagy stress!!!
then dye asyik nganjing aq jer... dye boleh lak kate
"yelah org tuh dah boring dgn kite."
sumpah aq kesian dgr suare dye... aq kate "jgn buat suare mnx simpati leyh tak."
adohai.. then aq brtambah stress..lalu...seperti biasa... hobi aq... "NANGES"..
tgh nanges nieyh aq pun menaip kt blog nie utk hilangkan stress yg aq pendam..
semua aq luah sini.. asal lahh mulut aq leyh trlepas ckp cm tuh..
aq ttaw lah..mulut aq nie..laser ta bertempat..
sayang... if you read this..
i just wanna say
IM SORRY..I DIDNT TO MEAN TO HURT UR FEELING..I KNOW IM VERY STUBORN..NEVER HEAR WHATEVER YOU SAY. YOU ALWAYS SAY "DEGIL!"
SAYANG... GUD NYTES..~ SORRY~