ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



sedih + seram = baik

hmm..nak menangis pun ade... geram pun ade.. kalau nak tidur lain kali bgthu okay?xde lah fara trus call cm giler.. huh... jam dah tunjuk pukul 12.05am, tp abg ta bgun lagy.. hmm.. its okay lah.. farah try tunggu lagi..


hmmm~ pukul 1.20 am.. masih takde tanda2 abg bgun... :( so sad.. crying right now..

pukul 2.18 am. totaly fed up waiting 4 u..

pukul 3 a.m ..bru nk angkt call n say sorry..waktu itu farah really2 hate you n im crying...

pukul 3.20am.. abg pujuk n suruh farah call..fara nyer kdit dah abis sbb? on9 fb~

pukul 4.00am.. tak leyh tidur...

pukul 4.30am..sedikit mngantuk dan tertidur dlm keadaan menangis..

pukul 6.48am...dah bgun balik dan dapat panggilan masuk dri no mxis iaitu drpd daus n fiq. tp aq maty kan akibat x der mood

pukul 7.25 am.. sekarang aq tgh tunggu bnde yg xpasti...mate aq berat sgt.. penad nanges ..saket haty..

pukul 7.45am (mungkin), farah tertidur dan bermimpi tentang abg... farah sedih giler sbb dalam mimpi tuh..abg say goodbye kt farah sbb abg nk naik kapal.. then dalam tempoh tuh farah tunggu abg, tp dapat berita abg meninggal...farah nanges dlm mimpi..kt alam nyata pn farah nanges..

ppukul 11.30am..abg kjut farah..farah trus tnya abg okay x... ya allah... hindarilah semua nie drpd aq..aq trus okay dgn dye..ta gadoh~ :)