ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



hmm~make me bad mood.

grr.. sayang.. im on ur fb just now.. i feel a little bit hurt when you chatting with anisah abdullah. siap ade bersyg - syg dlm tuh.. ye2.. tahu mnde dah lame.. tp still chat dgn dye kenn? gud2...kalau farah, msty abg dah marah ken? bgus2... ah lagy 1 jgn nk explain ape2..xper kowt. :)

i really moody now. :(