ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



astagfirullah~

https://www.facebook.com/photo.php?v=173316996014732
ERMM~ seram seyh~ aq just nak kongsi jerp..
its all about us n islam..hope all facebookers watch this video ♥
its very awesome! fantastic!
more about islam , yahudi , kristian..
lihat bagaimana mereka sepakat hancurkan islam..subahanallah..
aku bukan nk bajet alim..tp kowang tgk sndri ur keyh?