ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



this week very stress!!!!! arghHH~!!!





WALAOWEYH~! thu x npe stress? haaa.
sbb nyer x siap folio akaun agy..mak aii...esok (jumaat) kne ntar... aq bru taip 5 page drpd 50 lbeyh helai... omg!! tolonggggg!!!!! stresss gnii!!! aq soh kawan baek aq anis buat kan..dye buat puns x seimbang kt imbangan duga.. aiseyymenn~ saket otak aq gini weyhh!!grr... saket kpale.. saket2.. tp dlm mse yg sme sempat agy webcam dgn si DIA heheh~ bcoz imisshimsomuch!!!!


mse semalam dye kena marah dgn aq..cian dye my AO.. heee~ teletubies..!! ilysm.. <3
td aq sempat majok sbb dye mls nk on wc...hahaha akhirnye dye on9 n wc .....agagagaga tp kjap jerp.~ wink~ then mase nk ltak call tuh aq trdgr papa dye kate dye nyerrmbut kowt cm KUCING!! hahahaah~! sesuai2..mmg serabai~
tataaaaa mawu buat akaun dulu...thats all my story :0