ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



saket haty, saket otak..~

grr~! gini cter nyer...
ermm... http://www.smileycodes.info
fandy (ex lame) dye kate dye cintekan aq agy...
aq suruh lah si epul nieyh bace..then dye cm mara n suruh aq dlete fndy drpd fb aq..
aq tanak... aq tamao...noooooo!!! http://www.smileycodes.info
tetibe syahiful mokhtar kate.......... "kalo fara nk sgt kt dia pergi lah..abg boleh lepaskan farah"
.. perghh! aq dgr gitu....nanges trus..mmg siallah kalo cmtu dye dah ckp kat aq kan?
aq trus ltak phone n nanges2. then dye ntar chat soh call ,tp aq xnk call.
akhirnya ..aq mengalah n call gak. dye mnx maaf..
tah aq susah tol nk ckp aq maafkan dye. sbb aq tgh geram dye boleh kate cm tuh ..
aq wase nk tumbuk2 lempang2 dye cm nie .. http://www.smileycodes.info
akhirnya....dia pujuk2.. aq trus okay walau hati aq rasa saket giler skrg nie...
kalo tuh mang niat dia,aq trima jer lah.? nk wt cmner.. org xsudi...http://www.smileycodes.info
tak nak ah org kate perigi cari timba.. kan?http://www.smileycodes.info