ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



omg! kantoi? mmposs!!

Haiyaa.. >.<

Malu! Malu! Malu! Malu sgt! Finally… mama tahu aku ada pakwe.? Wuwuwuw..

Naik merah muke aq tahan malu…

dye tanye spe call? Aq jawab ah “pkwe call”

mama tnye agy “ckp ape dgn dy?”

aq ckp ler “dye kate I love you” dgn slumber aq jawab

then mama kate “nk kena blasah niee..”haha dye jawab smbil ktawe

mama aq kate “ingat tak dgr ke ckp psl kucing lah.makanan kucing lah..?”

Then aq kate “eehh,tahu ma dgr.. sbb fara bukak tingkap..” hahaha aq jawab smbil tahan maluu (=.=”)

Hehe aq giy kt peti sejuk then aq tahan ktawe n malu.. alahaiii! Malu nyer… smpai skrg aq masih senyum cm giler.

Aiseymen… cmner niee… heehe.. malu sgt!


OKAY ..

nie situasi dlam kereta..


aq beranikan diri tunjuk gambar bf aq kt mama aq.. dye okay sje :)

dye kate dye tak kisah aq ade bf.. asalkan aq ta abaikan pelajaran aq..

kawan lah baik2.. then ma aq tnye dye solat x ? haha.. nasib baik dye solat... haiyaa...

malu giler... aq tahan jer nk ktawe..aq senyum jee

aku rasa lega sangat dapat terus terang kt mama aq yg aq ade bf..

slame nie..aq takowt giler... sumpah takot.. dan sekarang..AKU SUMPAH HAPPY..

hahha then dye kate akhir skali "KURUSKAN BADAN!"

ahakz! haiyaa...tolong2.. syahiful suke ah..dia dah 150JUTA kali suruh kurus3...puihh~ welkk~ cuti school nnt eh? hahaha


okay lah..tuh jer nk di ceritakan..

ily alls!! thnx reading..!!