ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



mama? biar betul

OKAY semalam..mama balek jer school , aq call epul soh ckp dgn mama.. hihi..then mama ckp dgn epul..mcm2.. perghh~ yg best nyer ape taw... dye ngadu mcm2 kt mama aq.. puihh..jaat kamu darling... dye kate aq nie kuat makan mc donald.. cis.. kantoi slame nie aq beli delivery.. wase nk tumbuk epul.. aq ktawe bukan men kuat time mama ckp dgn dye..sumpah klakar doh!mama lak boleh giy layan dye yg cm sengal2 nie.. hee... yang lagi best nyer...dye ngadu kt mama aq yg aq slalu sgt MARAH dye ... huhu,,,erkk cmni ke aq slalu marah dye ek ?http://www.smileycodes.info.alahaii...kantoi jeeee~http://www.smileycodes.infoeee ngade! jaat
mama aq kate dgr drpd suara dye ni jenis
  • cool
  • tak cepat marah
mama aq kate pepandai aq ler nk jage dye..jgn lah marah2 dye...tak baik tau..http://www.smileycodes.info
then mse call tuh dye org boleh berpakat lak... pakat ape? haha
  • ma aq kate nasihatkan lah farah nie... suruh dye diet (kuruskan badan sikit).mane lah thu dye dgr ckp ..
  • ma aq suruh dye jage hubungan nie baek2, (eee hehe)
then mama aq sempat tnye dye solat tak? nasib baek jenis solat.. kalo x..kena rject awal2..haha!

malam semalam :

aq cabar dye msj mama...then dye msj...tp mama lom reply...then aq ckp kt epul... mama x kn rply nyer.. ceh... tak lame pas tuh... tahu ape jadi? mama rply msj dye..dye suke lahh tuh.. ngade..!http://www.smileycodes.info
  • ma aq rply msj dye ..ma aq kate kt dye "aunty harap epul tahan dgn kerenah farah &aunty percaya epul anak yg baik. bimbinglah farah sebaik mungkin mungkin sbb dia tak de kawan .setakat ini kami je kawan dia. nak kemana mana mmg bersama aunty n abahnya. aunty doakn epul dgn farah akn dpt mncari keserasian tp pelajaran TETAP YANG TERATAS"
  • then mama aq rply agy(aq ttaw ape yg epul ntar sbb nie aq taip msj yg mama aq ntar kt dye jer) "thnx bnyk2 .aunty dah tgk gmbar epul,farah yg tunjuk.u have good looking.pandai2 lah bawa diri.rmai org suka lelaki yg baik & ada rupa mcm epul. satu je aunty mohon,walau apapun yg berlaku(kalau epul dah ada yg lain mungkin), tolonglah jaga hubungan ini smpai farah habis SPM.aunty sgt takut kalau dia patah hati nnti sbb dia x pernah ada bf (stakat yg aunty tahu)" =.="
  • then mama kate "okay tq so much.all d best both of you."

ehe... itu sahaja ingin dikongsikan kegembiraan aq.. salam.
have a nice day all~http://www.smileycodes.info