ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



huh! giler stresss sgttt!!!

  1. sejak minggu nie aq kekurangan mood... kerana akaun xsiap
  2. bimbang kena marah
  3. imbangan duga x imbang lagi
  4. fed up
  5. gaduh dgn abg syah
  6. spoil mood aq.
  7. aq jadi pemarah!
  8. aq stress!
  9. aq malas hadap phone!
  10. aq geram!
  • aq marah kucing aq
  • kessy dgn romeo.
  • kesian kucing aq. :(