ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



exam? study? love? wth?

  • oho.. dalam 2 minggu nie mmg busy.. busy ape? EXAMINATION larhs..haiya... semua paper aq dah try jawab sehabis baek cume tinggal one more paper.. what paper? ADD MATH~! bhahahaha...paper nie aq nk sgt lulus..tp... kalau berharap tp tak de usaha tiada guna gak kan?
  • aku harap sgt aq dpt good result or sekurang kurang nya aq past n x fail..aq kcewa gile kowt kalo fail.. tp aq tak bgthu sesape.. sdeyh pon ade..sbb mama n papa ltak harapan yg tinggi tp.. aq? aq kurang usaha.. aq lalai kowt? azam aq tahun depan nk study more smart..
  • nieyh cuti seminggu sempena DEEPAVALI...so... aq nk study sikit2 add math.. aku tahu add math kalo x bnyk wt latihan, msty xleyh score nyer..
  • wink~ dlm minggu nie dah 2 kali yg aq majok dgn si epul :p . truk sgt kowt aq nie sbb kite org gaduh sbb bnde kecik..thu x ape bnde? psl WONDERPETS.! haha aduhai..dye kate cube lah matang sikit.. haiyaa.. aq majok dgn dye sbb dye x nyanyi lagu wonderpets then...ini pix dye time malu2 sbb dah lame x wbcam dgn aq and time nie dye nk nyanyi lagu WONDERPETS..
Tak habis2 dgn selimut teddy bear dye tuh..
  • aku happy sgt knal dgn dye.. <3 dye baek..sabar jer dgn prangai aku..and yg paling best dye ske sibuk pasal aq..tentang BERAT BADAN ..puii~ ske kate aq tembam..yelarhs2...kite sdar..hahah~ :p
muke bajet dye... 'SAYALAH KURUS.' HEHEH