ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



epul saket.

hahaha saket ape? saket mulut..dye nyer mulut pecah ker melecur.. kesian lah..hahaha sbb ape?
SBB... nie http://www.smileycodes.info hahaha sbb makan maggie kari panas2.. dye kata ta suke makan maggie kalo dah kembang.. adohaii... lawak2.. then tadi nk ckp pun saket..http://www.smileycodes.info buat cmtuh jerlah yg aq mampu..hahaha sorry deh? mung pun satu wtpe mkan gelojoh sgt... bolox. tak abes pikir la kawe. http://www.smileycodes.info fikir smpai jd muke gni...http://www.smileycodes.info... mlm tadi kite makan maggie kari kan.. cmni op muke >http://www.smileycodes.info... abg slalu tak bagi beli mc donald..slalu fara wt gni bile abg tak bgi beli guling2 ats lantai http://www.smileycodes.info...tp....farah slalu berharap abg benarkan fara order mc donald.. heee smpai muke jd gni kalo brharap http://www.smileycodes.info.. smpai ker haty kalo dop bg eyh? ishh~