ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



cerita aq dan PEMBULI KUCING?!!

okay firstly aq mahu ckp aq syg epul.haaha epul? ahahaha ceit..
hari nie genap ............... sebulan jer..hahaha bukan setahun..bahahha..yeah baru lagi tp syg sgt..
tah npe larhs... dgn dye aq wase sume okay.
  • first dye jage prasaan aq
  • caring giler
  • suke kjutkan aq wktu petang(niat dye nk kaco +bosan an?)
  • slalu tnye sal solat? hee :) bgus2
whatever pn, ily. <3


yesterday story (PEMBULI KUCING YG TAK BERTAULIAH!!)
HAHAHA

msty suspends kann? nie ha.. seorang lelaki dipercayai membuli kucing nya sewaktu skype bersama saya..kejadian ini berlaku semalam 24/10/11
beliau berkata "saya mmbuli kucing ini kerana tiada apa2 dan saja nk buli"
gambar ini sempat dirakamkan..dibawah adalah buktinya.
P/S : NIE GURAW2 SJE LARHS...HEHEHE~ DYE TAK BULI PUN..ACTION JER LEBEYH~ PUII!