ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



sepanjang hidup aku?..............~

haha.. ape lah aq nieyyh... tah pape..ttaw nk cter ape.. cter pasal syahiful moktar lah?
hahah yeah~
dia seorang yang
= penyabar
=tersangat romantik
=kacak(bagi aq bg kowang mne aq thu.. ade aq kesah?haha)
=tahan dgn prangai aq yg cpt majok.(kjam kan aku)
=ske wt lawak
=suka wat aq ktawe
=suka wt aq nanges
=suka wt aq jadi gile (naseb x giler)
=periang
=suka mngawal (bukan lah kongkong sgt...biase2 jer..tp aritu smpai gadus psl fb) =.="
=suka ckp "I LOVE YOU" lebih 100 kali kowt?setiap kali call ,setiap kali tuh lah dye ckp i love you.
=walaupun aq xscantik gegurl yg kt luar sne,dye tetap pilih aq..(ececeh...bangge siot.)
=sempoi..


just wanna say that i love youUUUU!U!U!!!!!!!!!!!!!!