ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



past story until now

Did you remember last 4 years ago? You make me feel like crazy when we broke up.. I ingat lagi masa tu kite cple 8.8.08 mase tuh umur fara bru 13 tahun… masih kanak kanak kan mase tuh. Kite kenal then beberapa hari lps tuh cple.. hahaha funny tp…. lps beberapa bulan kite cple ….. amy brubah… call x call.. msj x msj.. sdeyh sgt time tu…amy ttaw.. fara mmg siyes nanges giler..then akibat terlalu sdeyh.. geng kt school farah buat cter bhong kat mie kan? Haha funny giler…kawan fara kate fara kanser otak.. hahhaha time tu amy glabah dah kawan fara kate.. hahaha amy siap tanye wad bpe sbb kiteowg tipu farah masuk hospital kuala lumpur..ha3..then kiteowg takot amy dtg, kite org kate fara kne giy sebuah hospital kt London.. hahaha!! Giler kan… then fara call amy..fara nanges… lemah kan fara? Then fara x putus asa…call amy agy..tp…. last last bukan amy yg angkt… tp “GF AMY” nme gurl tuh fie.. sbb perempuan tuh amy tinggalkan farah..mcm2 alasan amy bagi..tp farah terus mengharap dan mengharap cm org bodoh.. tp akhirnya… farah dpt lupakan sdikit demi sedikit.. then kite lost contect.. fara ingat lagy kita brkenalan kt myspace..huhuhu..then farah add amy kt fb.. kite just chat biase2 jer..sbb amy dah ade mkwe laen lagy… nme dye iqa..sejak kebelakangan nie amy dgn fara slalu contect.. hari2 kan? Hahaa.. smpai amy beli no digi sbb fara suruh.. sian amy.. hehe.. tp time tuh amy still dgn iqa hurm.. farah biarkan aje… tanak kacao relation org..sbb time tuh farah pun ade pkwe.. then fara putus… farah nanges kt amy…amy yg ade slalu dgn farah… bile fara perlukan amy…amy slalu ade dgn fara.. walaupun amy busy, amy tetap layan.. tp…last2 skali farah tahu amy dah putus dgn iqa.. (ttaw lah kalo punca amy n iqa putus sbb farah.. I don’t know).. tp time amy ptus tuh farah still ade pakwe laen.. dye dri kemaman.. nme dye shahkir.. then bru seminggu cple kteowg ptus.. sejak hari itu fara x cari cple lagi…sbb fara rase fedup.. then fara sdar fara nie xlah cntik mane pun n x layak dicintai.. tp pada tarikh 12/9/11 amy mnx cple dgn farah.. unbelievable! Nk pengsan rase..tp control…haha.. akhirnya fara terima balik amy..walaupun amy pernah kecewakan fara beberapa thun lepas…mungkin tuhan dah tetapkan takdir utk kiteorg jumpe balek.. heee idk..thnx god..im happy with my life now..hope nthing happened in our relationship for the second time.. amy please…jaga hubungan kita utk kali ini .. hahaha tp mmg best bile smlm amy teman aq smpai pkl 3 pagi… kiteorang sembang2.. cm giler..mcm2 topic keluar…drpd topic kawin smpai topic seramm.. (eii serammm nieyhh!) padahal masing2 dah nantok..tp masing2 ckp xnantok.. ambik kau.. pagi hari ni amy bgun lewat.. tp aq bgun awal okay..ha3.. amy nie shuke sgt nyanyi lagu janji –akim.. so kalo lagu tuh aq dgr, msty tringat kt amy..ttaw npe..muke akim ade mirip sikit cm amy..(sikit2 je okey!haha) oho! Yg mlm td dye sempat Tanya aq, kalo ade anak kembar nk letak nme ape.. aq pun kate tataw n mana taw.. dye kate asal letak nme anak “tataw” and “mana taw” hahaha mcm2 btul amy nieyh..mmg happy giler.. then petang td sibuk nk webcam dgn aq (sebelum nieyh sekali pun x pernah wc..) aq dah kate nnt hari selase.. lagi 3 hary jer kot..sbb aq belum potong rmbut agy..serabai wase.then dye kate nak jugak nak jugak… aq pown hangin satu badan …sbb ape? Dye boleh kate “blah lah” due kate dye repeat cm tu..aq trus letak.. then dye call skali jer.. aq xangkt..trus x call..hahaha masing2 nk dipujuk..keras kpale btol mr kulu (amy).. then aq x smpai haty lak kn..aq pon stuju lah wc dgn dye..lame gk ah.. tp wc sekat2 sikit.. hahaha yg aq nie amy kate malu malu .. cehh~ x malu puns..ha3.then dah maghrib tuh aq call dye, aq tanye dye puas hati x, dye kate puas sgt.. nnt hari2 nk webcam..amboiII~ mne buleyh..

p/s: amy jiwang hahahah!! And nme panggilan amy ialah – mr kulu kulu.. hahaha kulu kulu tuh nme gelaran arnab aq (cleopatra). Nme btol amy –hilmi ahmad ---- mne buleyh bgthu..nnt kowang search kt fb~ hihik~ choy..