ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>







Okay2 semalam giy marrybrown… sambut birthday ..then lepak~ serunuk sgt~

Aq giy dgn

- Fatin

- Faz

- Nazirah (nyot)

- Hafizalmi

Serunuk~ bnyk gmbar amik~ <3

pix nie paling aq shuke..smart giler kowt! hahaa
fatin nazirah n faz at bridge tman bunga~ wow~
nie time kt bridge aq ,nazirah,faz~