ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



macam2 terjadi ~ hee~

ahak~ aq ttaw nk mula drpd cerita aq nieyh~ hee hentam sje larhs yg aq ingat..
.yg first:...... yg paling lawak.... faz jatuh longkang agy! ahaha! dasyat giler kowt..maklumlah,..kali kedua an? bhahahah~ smpai lebam2 kaki dye.. naseb baek sempah sembuh sbb esok nyer tuh tournament utk netball 1 murid 1 sukan.. heee..
second : yg best nyer minggu nie ade sukan 1 murid 1 sukan bahagian netball.. kite org join n buat 1 group yg terdiri drpd budak2 kelas science n account.start pukul 3...kiteorg sempat lepak kt tangge agy..snap2 pix kan... heee
begini lah hasil nyer biler tade kjer...

. perghh~ memang sempoi lahh... maen netball nieyh dah mcm men rughby puns ade..hahah..sbb ..? salah seorang ahli group A.P.X.B biler dah dpt bola dye boleh bawak lari lak bola tuh..hahaha ktawe giler2 1 padang sume..sume bermain dgn baek..kowang mmg terbaek.. pasukan lawan pun terbaek.. dyeorg kumpulan HANDS UP dgn LEXX LUU .name group sume sempoi2..hehe...group aq A.P.X.B (APE PUN X BLEYH) the champion~ hee winner okay? first place..winK~! bangge nyer lahh~ haahaha eh2 terpuji lebih2 lak..maluu lahh sayaa.nie muke2 group aq...hee~
okay itu dia... muke2 sempoi kami lps dah jd juara.. bahahah~ yg berdiri drpd kiri tuh, LI LING, ..then muke poyo tudung biru tuh AQ... yg dpan aq tuh dayah... punyer excited dye bergambar , jersi netball dye pkai terbalek.. hahah~! okay yg tepi dayah tuh nazirah ,atas nazirah tuh fatin. tepi fatin,faz, bawah faz tuh huda.. Kami sgt2 happy.. i love you guys.~!

okay dlm minggu nieyh pun aq ade pengganti amy(dye mmg xgune kann?ade awex ngaku tade awex..jadah kau.) name my dupdap nie syahiful.. org kemaman..19 years old right?mcm2 persamaan aq dgn dye.. hahaha antara nyer benda yg aq ta sangka..we have mole on our left hand side.. its is same~! bahhaa..tak sangka kan?
yeah..that.. see it... abg syah same place to..omg.. big surprise.. hee~ thnx make me happy evendough im not a beautiful n perfect like other girls. :) i hope you never turn back when you already make choice you choose me as ur gf :) ilydm~ :) ..
so now skrg nieyh.. aq jarang on fb.. selalu on skype :) maklumlah..skype dgn dye jer.. hihi..kalo nmpak fb aq on9 tuh kekadang dye yg on9 kan..ohh! LUPE2. nie muke abg syah ..hihih
masa first webcam dgn dye, aq ckp muke dye cm shah jazle.. dye kate, dah rmai dah ckp gitu..haha yeker? :P.now dye tgh mrajok sbb dye kate aq sibuk dgn blog aq..hahahaha lexx lahh .. :P