ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



kisah sedih ke gembira? campur2~ =.=~

nampak itu? ahakz~ ye...aq dah putus lagi..omg..kje putus..tade mnde laen kew dlm idup aq nieyh?

cter dye gni..tah npe aq busy sgt 2 hari nieyh... kurang contact amy..then smlm aq trus terang kat amy aq tade prasaan dah kt dye... huh! tahu ape riaksi dye yg membuat aq maki ++ mencarut kat dye?

dgn slumber cilake dye boleh kate

"slme niey sbnarnyer mie x pnah ptus pun dgn iqa"

perghhH~ mnyirap giler aq...nasib x jadi giler..puas aq maki2 dye.. then dye blame aq balek..xcm sial~ perghH~

PERHATIAN KEPADA HILMI AHMAD TARMIZI: SAYA BENCI AWAK SELAMANYA..SAYA HARAP AWAK TADE DALAM KAMUS HIDUP SAYA... SAYA DAH KOYAKKAN KERTAS YANG NNGANDUNGI PRASAAN SAYA KPD AWAK DALAM TONG SAMPAH.. CUKUP SKALI DULU TIPU SAYA..TRIMA KASIH ATAS PENIPUAN YANG BERJAYA.. SAYA MENGHARGAI SANGAT2...HIDUP SAYA NIE MMG UTK AWAK TIPU KAN? SO...TERUSKAN DGN PENIPUAN.. SELAMAT BAHAGIA DGN IQA KESAYANGAN KAMU TUH...GO TO HELL U! REALLY2 HATE YOU AND CANT FORGIVE YOU~!

NEXT STORY~

HEE ..hari ni..aq bangun lewat giler kowt? 6.30... slalu bgun pkl 6...aq mandi punyer lah cpt td..mne tak nyer.. aq tdo pkl3 pagi..ape hal tah aq taleyh tdo.. sparuh giler aq..naseb x giler..then kt school td aq pun jalan terhoyong hayang... tak balance.. cm nk pengsan pun ade...mood aq mmg hancur .. tade yg okey..then lps pj n rehat tuh trus okay haha.td mase pj an, klakor btul...abg pekebun sekolah sebelah nk ngorat.ceh2..dye mude agy yg penting nyer.. jadah tol..kjap2 lambai tangan..dye de "switt2" hahah bak kate faz "ingat tikus haper nk buat cmtuh..".yg best nyer kan mase nk balek tadi... faz jatuh longkang! ktawe aq..bhahahaha!! sengal kau niey~ dye jatuh mniarap..tah2... aq ttaw nk gambarkan cmner.. klakar kau niey...hadoii~

p/s: minggu nieyh fatin telah melempang muka aq n faz sebanyak 3 kali..mak ai.. saket giler..