ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



HARI YG PENUH DENGAN WC IN 2 DAYS

HEEE.. SEJAK 2 HARI NIE KJE AQ HNYA WC2~
ade suatu perkara yang mnyeramkan aku.. aku nieyh mmg jenis takcye hantu2 nieyh..tp mmg takot dgn hantu.. nk dijadi kan cerite.. 2-3 hari lps aq wc dgn sharil dlm pkl 2 pagi kowt mase tuh.. time tuh tgh wc..si sharil nie kan cm orix sbb x reti dok diam..
\

dye kje men tukar pic patung kt wc dye.. aq dah ckp jgn men tukar2..ehh dye degil..men tukar2 gak..hah..amik kau biler tetibe aq nmpak "something" ..aq tanak cter ah psl tuh dlm blog..aq sndri trauma lagi.. sharil ckp bnde tuh mmg ade..sbb ls aq nmpak tuh, dye trus giy tgk kt cm org yg pndai psl mende2 nieyh.. ceh.. orix mg nakal..sejak hari itu..takot nk wc dgn sharil...so aq wc dgn syahiful.. giler x giler..mcm magnet aq wc dgn dye.. kjap2 nk wc.. dye klakar giler salah satu nyer..dye men hanger.hanger tuh patah 2.. hahahaha dye kate nk kne rotan dgn niey? bawah nie pic dye
muke dye mirip "syah jazle"..aq bru nk ckp "muke abg mcm.............." dye dah smbung "mcm syah jazle kan"hahaa dye kate rmai dah bgthu dye.eleleyh2.hehe..then smlm wc agy.. nie pic dye
hahahaa sje jer curik senyap2..tp last2 bgthu gak dah amik pix dye..wakakakakak~:P
dah ler..malas taip..penad2