ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



Hari ini hari yang….?? Ha3

Okay ..wow banyak cerita yg mahu dikongsikan.. argh~lately nie im very happy with my life.. (ala..dulu pun happy.ehek~) wanna story with u guys.. I have new bf.

Errk~ nme de shahkir fakhri.. ahak~ cple 5/8/11. Aha.. dye baek giler kowt? Aq keje merajok dgn dye tp dye pujuk2..aq ske laki pujuk~hua3.. ish2..~ dah larhs cter len lak..

About today ~

Haaa~ arini mcm2 cerita.. ha3.. semalam aq da beli bndera utk hias kelas arini.. wktu petang bru nk hias kelas..

niey cter psl kawan aq yg sowing nie..hari ni hari malang dye kowt? Mcm2 jd kt dye ..

kiteowg mmg panggil dye "nyot" huhu comel kan name uw.. naseb baek tuan dye puns comel.. td time nyot tgh buat nk hias kelas waktu petang nie, dye terpijak stepler gun nyer ubat…makk aii….glabah masing2..nasib baek x brdarah..(nie nyot selepas trpijak stepler gun~)

then tgh wt kje uw sempat amik gmbar..hah~ ini lah muke budak dah penat buat kerje.. ha3. nie aq dgn fatin..time nie dah nk balek dah~

yg best nyer… pakwe faz msj aw..then aq rply kan..tak alih2 pakwe dye majok gile2 dgn faz..hahahah~ sengal giler..puas aq mnx maaf kt pkwe dye..tp xdilayan.. sdeyh3~

lawa giler class tp xsiap lagi..aritu mengecat kelas.. lawa2.. class tu drpd buruk trus lawa.. wow~ hehe~ serunuk~ then cikgu kate pkl 3.30pm gate bawah tutup… so… nnt sambung balek kemas class mybe isnin~ hehehe~ :p


haa...semangat patriotik x? hak3