ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



Hahaha xbleyh blahh..

Kau tahu ape aq nk tulis kan??hahaha kalo xtahu ,aq bgthu..

Aq dah break dgn shahkir…sbb kebodohan dy kate wndu kt EX dye..

Dah dye ckp cmtu,aq pn ngamuk n mnx putus..hahhahah cm serunuk jer? Dah aq tanak cple2 dah…

kalo ade cple dlm mase trdekat nie aq mungkin x akan serious dgn dye

..hahahahhaaha asyik laki jer men kan prasaan aq…aq pn bleyh ah men kan perasaan laki lah..hahahaha cewahhh!

Boleh blAh lah weyh.. sumpah ta hadap dgn muka kau… wahahaha blah3…