ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



Arghh!! i hate this part..!!

arghH! Cmni cter nyer.. there are have 2 fren request at fb~ sbnarnye ade 500 lbey aq blom approve..tp tah ape tergerak hati aq utk approve dye nie.. dye pakai name jepun.. then that gurl send thnx app at my wall..sekali aq trnampak something yg membuat aq dan hati aq kembali menangis..tahu apa? Aq Nampak that gurl IN A RELATIONSHIP WITH NIK ABDUL HAZIQ. Perghh~ giler aq cm bodoh giy nanges .. npe aq boleh nanges padahal nik tu ex aq jer!! Npe!! Aq keliru~ aq ttaw lah~ aq msih syg kan dye atau x.. mungkin susah utk aq lepas kan dye.. tp.. biarkan lah dia… time aq nanges , aq call abg taufiq. He give me a spirit.. dya kate dah2 tamao nanges.. dye kate doakan jer orang tu bhagia and ucap terima kasih kt dye sbb dye dah pernah buat farah bhagia ,sedih~