ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



Tertinggal? What?

Hahahaha ini suatu kisah...bnde nie trjadi semalam selasa ,16/8/11,
cmni.. Pepagy uw pa suruh aq start kereta dye..then aq ltak beg aq ats kerusi at luar an..then lps start aq trus giy kt baby arnab aq yg gemox2 nie..hehehe then bile smpai school an,dgn bangga nyer bukak pintu blakang ,tgk beg aq tade..pergh! Menggigil aq..haha! Then pa aq kate nnt dye balek amik..dye ta kesah sbb dye adew meeting kt luar hary tu..haisz..nasib baek