ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



Once upon at school

Haa...hary niey aq ttaw ah apew hem buat kt 5ac sbb dax2 5ac2 dah ler gune class kteowg then dye men serak kan lak..bnyk chntek nnek dye.. Hahaa..then ade owg tuh jelez lorhs dgn aq.. Siap koyak an pix aq agy.. Wakakaka..lawak larhs,, eii hodohs sgts kew muka kaws smpai pix aq kau koyak2 kan baby? Haha.. Owhs nie adew next story..! Wktu bm td li ling nk tgk jam aq then aq bg lr..tetibe jam tu aq tgk da tade.. Cuak giler aq...kalo jam uw jenis 10 wnggt ta kesah..nieyh yg jenama esprit..haha aq nyer glabah...aq tnye faz..tp dye owg buat bodo jer... Aq trus nanges cm giler... Haahaha cuak giler an jam hilang..hihihih.. Lps aq nanges uw bru dye owg nk pulang an..hahahaha! Siot kau! Glabah giler maut aq...jgn buat aq gitu larhs ..! Hahaha