ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



Jumpe3


Huhu..semalam aqmal mesej aku..dia kata nak datang umah.. Tapi time tu aku nk gi mlake .. Then dye kate nk dtg hary esok nyer.. hary nie ler..hahaha,,
dye soh aq kjut dye sahur td, aq pun bgun lewat..haahaha.. Then aq tdo smpai pkl 10 lbeyh, tetibe aq tgk 3 missed call n 1 msj.glabah aq bgun..hahaha! Then aq mandy aq siap2 then kemas ruang tamu sikit.. Wlaoweyh.. Haha baek tak aq kemas? Agaggaga.then dlm pkl 11 bpe tah aqmal n mama n adeq nyer smpai.. Heeee then adeq dye mule2 malu dgn aq,aq pangku then adeq dye trus tertido kt bahu aq..hehee so cute! Aq lupe nk amik pix adeq aqmal.. .