ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



Huh! Stress!

Hary nie sumpah stress.. Eh tak! Minggu niey! Mmg stress! Ary niey papa amik aq pkl 2.20 pm.! Pergh! Kau bayang kan bpe lame aq cm bodoh dok kantin? Sume kje aq da abes buat. Cm dotdotdot. Grrr! Aq abesh school pkl 12.30 pm! Lame gile.. Yg abg kantin nie pandang jer.. Adowh.. Aha yg besh nyer abg adi, dye siap men psp agy,, dy cumel doe! Hee..tp ade gf woo.. Takowt3.. Mkwe dye cm garang n cm ta shuke aq...tp smlm kew 2 ary lps makwe dye tgur aq npe ta balek gy. Tah ler..
Next story..
Hm tah npe emy da cm busy giler n da x contect aq,,, then kwn fiq slalu pham aq..tp fiq? Kje tdo2.. Dye cm ta kesah yg aq nie wujud.. Aq pun ade prasaan..fiq tahu marah time aq gayot dgn kwn dye..tp dye? Jarang luangkan mase dye dgn aq.. Haisz... Kekadang saket aty gile2.tp apew mawu buat? Nk mara pu