ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



>,< heee~ todayY~

hahahaha hari ni nyer story klakar giler kot.. aq bg fren fb aq nie chat im kn..then aq ntar link antu ~ then bawah tu aq tulis oke tak kad raye nie..hahahah~ then ramai yg terkejut... rmai yg kate "nasib tak saket jantung" and ade yg iye kan aje (dye owg ckp okey sgt lahh~), then ade cter yg lagi best, SERANG MAMAT NIE MELATAH + MENCARUT. ahahaha siap ckp aq sial lagi~then lps tu aq trus chat2..nme dye Hamziey Shawal hahaha \dye boleh lak tnye aq..asal dye leyh chat dgn dye sbb dye kate dye nie "SGT SOMBONG" puihH~ eh boy~ jgn sombonk2 nnt i jual~ hohohoh nk? i jual kt penang? then dye nk outz~~

haaa nie agy best.. si hazeeq nie ajak aq wc..aq wase nk sepak2 jer muke dye kalo dpt. suami noya ah nie.. sibuk nk wc dgn aq..tapi tak pe..hahhaa sbb ape?sbb aq dpt kenal kawan dye...ha3