ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



err~ balasan pada aq~?huH~

huh..ttaw npe. cmni...td aq wc dgn seorang nie dye dari India. nme dye aagam~ tetibe wc aq sekat..aq pun tetibe nampak abg hakim on9~ abg hakim nie abg kpd ex aq dulu~
haisz..aq pn buat lah video call dgn dye..tak alih2..kuar muke ex aq..nik~ pergh~ berderau darah aq.. berdebar giler siak aq.. ya allah~ rase nyesal giler buat dye dulu/..bodoh giler aq tinggalkn dye dulu.. aq tinggalkn dye lps dye balek australia lps cuti sekolah..ya allah~ nyesal tak sudah. cmne aq leyh tinggalkn dye? sbb aq bodoh trpujuk dgn laki lain.. bodoh nya aq..then Nik kate nk call.. then dye call at no mixs aq.. aq angkt..then dye kate kwan2 dye semua marah aq.. ya2..aq tahu..aq sedar sangat2 yg aq mmg salah.. aq mmg rase brdosa..tp..ape nk buat? im so sorry...semua dah trlambat..nik pn kate dye dah tanak ade awex..takkan aq nk ckp yg aq nk cple dgn dye lagy? dah dua kali aq buat dye kecewa.. kali nie mungkin tiada maaf utk aq.. sumpah aq nyesal giler dulu aq buat dye... kalau skali tak pe..niey dah 2 kali.. kowang bayangkan.. kalau aq kat tempat dye msty aq takkn maafkan.. arghh!! then nik kate, setiap kali dye tgk parut kt tngan dye,dye ingat kisah aq dgn dy..aq hampir nanges td mse dye ckp cmtu.. nik....... did you know that i really2 regret that ive done to you..i know that you cant forgive me..im very sorry.. then nik jugak dah janji yg dye takkan cple lagi..huh... gile!!! aq nyesal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!