ONLINE USERS ON THIS BLOG

JUST CLICK HERE FOR ADD MY FB AND TWITTER :)   

//super awesome !
ME


Name : FARAH HANI
Nicknames : FARAH ,HANI,RARA,ARA
Birthday : 23 JANUARY 1995
State : JOHOR
Status : -

ABOUT ME;
#AKU MEMANG SENGAJA TAK NAK DELETE POST LAMA-2 BIAR LAH JADI KENANGAN MASA AKU GILA-GILA DULU HIHIKS~ ☆ GARANG
☆ MANJA
☆ KUAT MERAJUK
☆ SUKA MENANGIS UTK HAL YANG REMEH
☆ LOVE FAST FOOD
CHAT

>



Dia kembali?

Hurm.. Dlm minggu nieyh 2 ex aq dtg msj aq balek,,ee tuhan jer yg tahu sdeyh nyer aq..lagi sdeyh bile tringat apew yg mereka lakukan dahulu kowt? Hermm.. I dont know what 2 say.. Yg pnting aq happy sgt hidup ta trikat sgt...fiq pn da cm ta peduli kan aKu lagy kowt? Mlm td dye call 9 kali.. Tp aq da tdur. Tapi tape ur,,then time sahur dye adew call agy.. Aq ta angkt,then aq call dye. Hurm tah larhs.. Hm 2 hary da emy teman kan aq,, sbb tu aq ta bosan, emy cple aq yg prtama aq serius,, ha3.,,tp aq ta pnah bgthu dye,,kite owg cpe pada 8.08088